Feltételek és kikötések

KAPCSOLAT

Bármilyen információért vagy panasz esetén kérjük, forduljon hozzánk e-mailben a [email protected] címen hétfőtől péntekig, 9 és 16 óra között.

REKLAMÁCIÓ ÉS VISSZAKÜLDÉS

Reklamációk és áruk visszaküldése

Számunkra a legfontosabb az Ön elégedettsége. Ezért a visszaküldési jog 14 nap. Ha bármilyen nehézsége van a termékkel vagy a szállítással kapcsolatban, egyszerűen lépjen kapcsolatba velünk telefonon vagy e-mailben, és mi szívesen segítünk megoldani a problémáját.

Fontos! Ha azt gyanítja, hogy az áru szállítás közben megsérült, kérjük, a kézbesítéstől számított 48 órán belül lépjen kapcsolatba velünk a [email protected] címen, mellékelve a csomag és a sérült termék fényképét is.

ELJÁRÁS AZ ÁRUK VISSZAKÜLDÉSE ESETÉN

A megrendelés nem felelt meg az elvárásoknak? Ne aggódjon, az átvételtől számított 14 napon belül visszaküldheti az árut. Csak küldje vissza őket az eredeti, sértetlen és sértetlen csomagolásban, egy cetlivel együtt, amelyen a következő adatok szerepelnek:Teljes név, telefonszám, IBAN, Számlatulajdonos neve
A kifizetett összeget visszatérítjük az Ön bankszámlájára.
Az áru kifizetésével megegyező összeget az Ön által megadott számlára térítjük vissza, a visszaküldési információk vagy az áru beérkezésétől számított legfeljebb 14 munkanapon belül.

Kérjük, hogy az árut teljesen becsomagolva, az eredeti csomagolásban, a sérülések elkerülése érdekében, a következő címre küldje el, nulla visszatérítéssel:
CT Park Cargo Terminal Helpship, Anghel I. Saligny 40, Oradea, 417498, Bihor, Romania, +40 740 479 510
Ramburs 0, szállítási cím

A VISSZATÉRÉSI KÉRELEM BENYÚJTÁSÁRA VONATKOZÓ ELJÁRÁS

Probléma merült fel a megrendelésével?
Nincs probléma, a reklamációs eljárás nem bonyolult vagy hosszadalmas.Csak küldjön nekünk azonnal egy e-mailt a [email protected] címre a következő adatokkal:
Teljes név, telefonszám, IBAN, számlatulajdonos neve

FELTÉTELEK ÉS KIKÖTÉSEK

1. cikk – CÉL

Az Általános Szerződési Feltételek a Seliani által a https://www.seliani.ro webáruházon keresztül a Vevő részére történő minden termék- és szolgáltatásértékesítésre vonatkoznak, és csak mindkét fél kifejezett írásbeli hozzájárulásával módosíthatók.
Ebben a dokumentumban a következő kifejezések alatt a következőket kell érteni:
Vevő: a megrendelést leadó személy, cég, társaság vagy más jogi személy.
Eladó: Seliani
– Áruk és szolgáltatások: bármely kulcsrakész projekt, berendezés, anyag és/vagy annak része vagy szolgáltatás, beleértve a Megrendelésben említett vagy más módon kapcsolódó dokumentumokat és szolgáltatásokat, amelyeket az Eladó szállít a Vevőnek.
Megrendelés: elektronikus dokumentum, amely az Eladó és a Vevő közötti kommunikációs forma, amellyel az Eladó vállalja az Áruk és szolgáltatások szállítását, a Vevő pedig vállalja az Áruk és szolgáltatások átvételét és azok kifizetését.
– Szerződés: az Eladó által a számla kiállításával visszaigazolt Megrendelés. A szerződés megkötésére a számla kiállításának időpontjában kerül sor, nem pedig a megrendelés leadásának vagy a megrendelés átvételéről szóló visszaigazolás kiállításának időpontjában.
– Szellemi tulajdonjogok (a továbbiakban IPR): minden olyan immateriális jog, mint a know-how, szerzői és természetbeni jogok, adatbázisjogok, formatervezési minták, formatervezési mintákhoz fűződő jogok, szabadalmak, védjegyek és domain név regisztrációk a fentiek bármelyikére vonatkozóan.

– Specifikáció: az Áruk és Szolgáltatások összes specifikációja és/vagy leírása a megrendelésben meghatározottak szerint.

2. cikk – SZERZŐDÉSI DOKUMENTUMOK

A https://www.seliani.ro weboldalon történő elektronikus vagy telefonos megrendelés leadásával a Vevő beleegyezik abba a kommunikációs formába (telefon vagy e-mail), amellyel az Eladó a tevékenységét végzi. A megrendelés a következő dokumentumokból áll, fontossági sorrendben:
Megrendelés (a szállítási és számlázási határidőkre vonatkozó egyértelmű emlékeztetőkkel együtt)
– Vevő specifikációi (adott esetben)
– TCGV
A Vevőnként korlátozott számú termékre vonatkozó akciók esetében (Vevőnek minősül ugyanaz a fogyasztó vagy ugyanaz a jogi személy (cégnév) vagy ugyanaz a telefonszám vagy ugyanaz a szállítási cím vagy ugyanaz a számlázási cím), egynél több olyan megrendelés indítása, amelyben a fent említett helyzetek bármelyike közös, azok törlését eredményezi.

Ha az Eladó visszaigazolja a megrendelést, ez a megrendelés feltételeinek teljes körű elfogadását jelenti. A megrendelés Eladó általi elfogadása akkor tekinthető teljesítettnek, ha az Eladó szóbeli (telefonos) vagy elektronikus (e-mail) visszaigazolást küld a Vevőnek, anélkül, hogy a Vevő részéről átvételi elismervényre lenne szükség. Az Eladó a vissza nem igazolt megrendelést semmilyen körülmények között nem tekinti Szerződés értékűnek.

3. cikk – ÉRVÉNYESSÉG

A jelen szerződés az Eladó által kiállított számla kiállításával lép hatályba. A számla kiállításáról telefonon vagy elektronikus levélben (e-mail) kell tájékoztatást adni. Az így megkötött Szerződés alapját az általános szerződési feltételek képezik, amelyek mellett az Eladó vagy az Eladó valamely beszállítója által kiállított jótállási jegy képezi az alapot.

4. cikk – AZ ELADÓ KÖTELEZETTSÉGEINEK KITÖLTÉSE
Az Eladó köteles szakmai és műszaki ismereteit felhasználni a Megrendelésben meghatározott eredmény elérése érdekében, és olyan Árukkal és Szolgáltatásokkal szolgálni, amelyek megfelelnek a Vevő követelményeinek, igényeinek és specifikációinak;
Az Eladó weboldalain bemutatott információk kizárólag tájékoztató jellegűek, és azokat az Eladó a Gyártók bemutatófájljai/ weboldalak szerint dokumentálja vagy módosítja. Az információstruktúra helyigénye és koherenciája miatt a termékleírások is lehetnek hiányosak, de az Eladó törekszik arra, hogy a Gyártóktól kapott információknak megfelelően a leglényegesebb információkat mutassa be, hogy a terméket azokban a paraméterekben lehessen használni, amelyekre azt megvásárolták;

Kommunikáció az üzlettel – történhet interakcióval, a termékekkel kapcsolatos vélemények közzétételével vagy a kapcsolatfelvételi részben megadott címeken keresztül történő kommunikációval. A sértő vagy illetlen kifejezéseket tartalmazó véleményeket vagy címeket kizárjuk az oldalról, vagy figyelmen kívül hagyjuk. Az eladó szabadon kezelheti a kapott információkat, anélkül, hogy azt indokolnia kellene.

5. cikk – ÁLLAGOZÁS ÉS ALKVÁLLALKOZÁS

Az Eladó a Vevő tájékoztatása mellett, a Vevő beleegyezése nélkül is megbízhat és/vagy alvállalkozót bízhat meg harmadik féllel a megrendelés teljesítésével kapcsolatos szolgáltatásokra. Az Eladó mindig felel a Vevővel szemben valamennyi szerződéses kötelezettségéért.

6. cikk – SZELLEMI ÉS IPARI TULAJDONJOGOK (IPR)

A Vevő tisztában van a szellemi tulajdonjogokkal, és nem adja ki harmadik félnek, illetve nem hozza nyilvánosságra (az interneten vagy a médiában) az Eladótól kapott információkat. Továbbá, az oldalak nevei, valamint a grafikai jelzések a Seliani bejegyzett védjegyei, és a tulajdonos írásos hozzájárulása nélkül nem vehetők át, nem másolhatók vagy nem használhatók fel.

7. cikk – BIZALMASÁG – KÖZZÉTÉTEL

A Vevő által az Eladónak átadott minden terv, dokumentum és bármilyen jellegű információ, beleértve, de nem kizárólagosan a megrendelést, az Eladó tulajdonában marad. Ezek kizárólag a szerződés teljesítéséhez használhatók fel. A Vevő a megrendeléssel kapcsolatban az Eladó előzetes írásbeli hozzájárulása nélkül nem tehet semmilyen nyilvános nyilatkozatot, promóciót, sajtóközleményt vagy harmadik féllel való bármilyen más formában történő közlést.

8. cikk – BÜNTETÉSI FELTÉTELEK

Abban az esetben, ha a megrendelés szerinti szállítás és/vagy kezdés nem tartható, az Eladó köteles értesíteni a Vevőt a szállítás befejezésének várható időpontjáról. A Vevő jogosult az Eladótól további kártérítést követelni, amennyiben a törvény ezt lehetővé teszi, amennyiben az Eladó a Szerződés teljesítését a megállapított határidők betartásával részben vagy egészben elmulasztja. Ha a Vevő az Eladó által kiállított számlán szereplő határidőn belül késedelmesen fizeti ki az árut, a Vevő köteles az esedékes összeg napi 0,5%-ának megfelelő kötbért fizetni. Ha az Eladó téves információt kap a számlázással vagy a termékek szállításával kapcsolatban, a megrendelésre új határidőt állapít meg, 3 munkanapon belül. A teljesítési határidő, hacsak az Eladó a Vevő értesítésével nem módosítja, a megrendeléstől számított 30 nap.

9. cikk – SZÁMLÁZÁS – FIZETÉS
Az árat, a fizetési módot és a fizetési határidőt a Megrendelés határozza meg Az Eladó a leszállított árukról és szolgáltatásokról számlát állít ki a Vevőnek, a Vevő kötelessége, hogy a hatályos jogszabályoknak megfelelően a számla kiállításához szükséges valamennyi információt megadjon.

Ha újbóli számlázásra van szükség, a számlázási adatok változása miatt az eredeti számlát törölni kell, és új számlát kell kiállítani. Az újraszámlázás csak ugyanazon a számviteli hónapon belül és csak 100 lejnél nagyobb számlák esetében lehetséges. kérjük, vegye figyelembe, hogy az újraszámlázás csak a következő változatokban lehetséges: jogi személy – jogi személy vagy természetes személy – jogi személy, nem pedig jogi személy – természetes személy.

Az eladó NEM alkalmazza az ÁFA levonást az ÁFA levonást alkalmazó személyek nyilvántartása szerint.

10. cikk – KOCKÁZATOK ÉS KÖTELEZETTSÉGEK
Szállítás
Az Eladó vállalja, hogy az Árut és a Szolgáltatásokat futárral küldi el a Vevőnek, vagy személyesen kézbesíti azokat egy bejegyzett tele

Szállítás – Csomagolás
Ha az Eladó és a Vevő másként nem állapodik meg, az Eladó az Árukkal és Szolgáltatásokkal kapcsolatos kockázatokat és felelősséget az Áruknak és Szolgáltatásoknak az Eladóval együttműködő belföldi futárcégnek történő átadásakor vis Az Eladó gondoskodik az Áruk és Szolgáltatások megfelelő csomagolásáról, és biztosítja a kísérő dokumentumok tartós adathordozón (nyomtatva/postai úton vagy a helyszínen a Vevő nevében) történő továbbítását. Az Eladó az árukat és szolgáltatásokat Románián belül szállítja.
Helyszíni szolgáltatások
Az Eladó a Vevő kifejezett kérésére a letöltésből, telepítésből, üzembe helyezésből és a szállítás átvételéből álló szolgáltatásokat nyújthat. Ezekről a szolgáltatásokról az Eladó és a Vevő közvetlenül tárgyal, az ár, a fizetési feltételek és a nyújtásuk feltételei tekintetében.
A csomag átvételkor történő felbontásának szolgáltatása

Az Eladó a Vevő kifejezett kérésére, fizetés ellenében, bizonyos termékek esetében felajánlhatja a csomag felbontásának szolgáltatását a kézbesítéskor.Ez biztosítja a csomagok átvételének feltételeit, hogy ellenőrizni lehessen mind a külső csomagolás állapotát, mind a tartalom vizuális megjelenését. Az átvételi elismervény aláírásával igazolja, hogy a termékeket megfelelően kézbesítették.

11. cikk – ELFOGADÁS ÉS VISSZAVÉTELI JOG

Az átvétel akkor történik meg, ha az áruk és szolgáltatások megfelelnek a megrendelésben említett műszaki jellemzőknek. Ha a Vevő megállapítja, hogy a leszállított áruk vagy a nyújtott szolgáltatások nem felelnek meg a műszaki jellemzőknek, akkor az Eladó köteles az árukat és a szolgáltatásokat a Megrendelés teljesítési határidejével megegyező határidőn belül összhangba hozni, anélkül, hogy a Vevőnek az e műveletekkel kapcsolatos költségeket felszámítaná. Az Eladó köteles továbbá betartani az O.U.G. 34/2014. sz. rendelet rendelkezéseit, és köteles alkalmazni a visszaküldési szabályzatot. Az Eladónak jogában áll, ha úgy ítéli meg, hogy a Vevő eljárása rosszhiszemű volt, a jogszabályoknak megfelelően kártérítést követelni a Vevőtől.

12. cikk – KÜLÖNLEGES ÁRUK

A megrendelésben megadott mennyiséget meghaladóan szállított árut a Vevő a szállítástól számított 7 naptári napon belül visszautasíthatja.

13. cikk – GARANCIÁK

Az alkalmazandó jogszabályok által előírt és az Eladó vagy az Eladó szállítója által kiállított jótállási jegyben részletezett egyéb jótállásokon túlmenően az Eladó az értékesítési számla kiállításának napjától számított 24 hónapos időtartamra garantálja a Vevőt minden olyan meg nem felelés ellen, amely az Áruk és Szolgáltatások egészét vagy egy részét érintheti, kivéve a szokásos elhasználódást és kopást. Kivételt képeznek a fogyóeszközök, amelyekre nem vonatkozik a jótállás, illetve a korlátozott jótállású termékek.

14. cikk – A TULAJDONSÁG ÁTULAJDONOSÍTÁSA
Az áruk és szolgáltatások tulajdonjoga a Vevő által a megrendelésben megjelölt helyen történő fizetéskor száll át (azaz szállítással – a futár által átadott fuvarokmány átvételi elismervényének aláírása, vagy az Eladó személyzete által végzett szállítás esetén a számlán szereplő átvételi elismervény aláírása)

Futárral történő szállítás esetén a futárnak az Eladó nem engedélyezi, hogy a Vevő a csomagokat a kézbesítés aláírása előtt, hanem csak a kézbesítés aláírása és az esetleges ellenérték kifizetése után nyithatja ki. Az Eladó nem vállal felelősséget a feladott csomagok tartalmáért, kivéve, ha a Vevő és a kézbesítést végző futár képviselője által aláírt dokumentum van.

cikk – A TÖRVÉNYEK ÉS SZABÁLYOK MEGFELELÉSE

Az Eladó köteles betartani a szerződésszerű teljesítésre vonatkozó valamennyi törvényt, rendeletet és rendeletet, beleértve, de nem kizárólagosan az Áruk és Szolgáltatások gyártására, összeszerelésére, kezelésére, szállítására, tárolására, csomagolására vagy szállítására, valamint az egészségre, biztonságra, védelemre és környezetvédelemre vonatkozó törvényeket, előírásokat és rendeleteket.

16. cikk – VÁLLALKOZÁS
Az Eladó nem felel semmilyen kárért, amelyet a Vevő vagy bármely harmadik fél az Eladónak a Megrendelésből eredő bármely kötelezettségének teljesítéséből, valamint az Áruk és a Szolgáltatások szállítást követő használatából eredő károkért, különösen a Termékek elvesztéséből
Az akciók a készlet erejéig érvényesek.

Az Eladó felel azért, ha a Megrendelés teljesítésében részt vevő alvállalkozói és/vagy partnerei nem teljesítik a szerződéses kötelezettségeket.

17. cikk – DERIVATÍV ÁR VAGY ERONÁT JELLEMZŐK

Az eladó mindent megtesz annak érdekében, hogy pontos információkat adjon a termékek áráról és jellemzőiről. Lehetséges, hogy egyes árak és/vagy jellemzők tévesek lehetnek. Abban az esetben, ha a rendelés rögzítése során az ár eltérést mutat, az Eladónak joga van törölni a Vevő rendelését. Téves jellemzőkkel rendelkező termékre vonatkozó megrendelés regisztrálása esetén az Eladó mindent megtesz annak érdekében, hogy a Vevőnek olyan terméket szállítson, amelynek jellemzői a lehető legközelebb állnak a megrendelés leadásakor a weboldalon bemutatott jellemzőkhöz. Ha a Vevő nem ért egyet az Eladó javaslataival, az Eladónak jogában áll törölni a Vevő megrendelését.

18. cikk – SZAKASZSZEGÉS – MEGSZÜNTETÉS

Ha az Eladó nem teljesíti kötelezettségeit, beleértve a jótállási időszakot is, a Vevő köteles értesíteni az Eladót erről a mulasztásról. Az értesítéstől számított 3 napon belül a felek intézkedési tervet hagynak jóvá. A Vevő a megrendelést a kiszállítás előtt e-mailben lemondhatja. Ellenkező esetben a megrendelés az Eladó weboldalain említett visszaküldési kötelezettség alá esik.

19. cikk – FŐ ERŐSÍTÉS

Egyik fél sem felelős a szerződéses kötelezettségeinek nem teljesítéséért, ha a nem teljesítés vis maior miatt következik be. A vis maior olyan előre nem látható esemény, amely kívül esik a felek ellenőrzési körén, és amelyet nem lehet elkerülni.

20. cikk – ALKALMAZANDÓ JOG – JOGÁSZLÓSÁG

A jelen szerződés a román jog hatálya alá tartozik. A jelen szerződés értelmezéséből és teljesítéséből eredő vitás kérdéseket békés úton kell rendezni, és amennyiben ilyen módon nem sikerül megegyezni, az Eladó székhelye szerinti illetékes bíróságok rendelkeznek joghatósággal.

cikk – EGYÉB RENDELKEZÉSEK
Ha egy vagy több rendelkezés ellentétes bármely alkalmazandó jogi követelménnyel, az említett rendelkezések nem alkalmazandók, és a felek közösen törekednek arra, hogy olyan új rendelkezésekben állapodjanak meg, amelyek megfelelnek az eredeti rendelkezések szellemének A szerződő felek független vállalkozóknak tekintendők, és egyik fél sem kap jogot vagy felhatalmazást arra, hogy a másik fél nevében vagy kárára kötelezettséget vállaljon vagy hozzon létre. A jelen szerződés feltételei a felek közötti, a jelen szerződés tárgyára vonatkozó bármely korábbi írásbeli vagy szóbeli megállapodás helyébe lépnek, és csak mindkét fél által aláírt írásbeli megállapodással módosíthatók vagy változtathatók meg.

A rendelés leadásához kiskorúaknak a törvényes képviselőik beleegyezésével kell rendelkezniük.

A Seliani fenntartja magának a jogot, hogy megtagadja az együttműködést azokkal a vásárlókkal, akik írásban vagy szóban nem megfelelő viselkedést és nyelvezetet tanúsítanak (agresszív, trágár stb.), a rendelési előzményeik között visszautasított szállítások szerepelnek, visszaélnek a 14 napon belüli visszaküldési joggal.

Adatvédelmi irányelvek

A jelen Adatvédelmi szabályzat célja, hogy elmagyarázza Önnek, milyen adatokat gyűjtünk, miért gyűjtjük azokat minden alkalommal, amikor Ön meglátogatja vagy vásárol valamit a www.seliani.ro (a Webhely)
Gyűjtött személyes adatok
Amikor Ön belép a Webhelyre, automatikusan adatokat gyűjtünk az Ön által használt eszközről, a böngészőjéről, az IP-címéről, az időpontról és néhány, az Ön eszközére telepített sütiről. Ezen túlmenően a Webhely látogatása során információkat gyűjtünk az Ön által megtekintett oldalakról és termékekről, a Webhelyre vezető kulcsszavakról vagy más webhelyekről, valamint a Webhellyel való interakciójáról. Ezeket az összegyűjtött információkat nevezzük „Eszközinformációknak”.

eszközadatokat a következő technológiák segítségével gyűjtjük
– A „sütik” olyan kis szöveges fájlok, amelyeket a böngészője az eszköz memóriájában tárol A sütik tárolnak bizonyos információkat (például a preferált nyelvet vagy az oldal preferenciáit), amelyeket a böngészője visszaküldhet, amikor újra meglátogatja az oldalt (a süti élettartamától függően).sütik letiltásának további részleteiért látogasson el a következő weboldalra: http://www.allaboutcookies.org
– A naplófájlok nyomon követik a webhelyen végzett műveleteket, és adatokat gyűjtenek, beleértve az IP-címet, a böngészőt, az internetszolgáltatót, a dátumot és az időt, a kilépési oldalakat
– A „webjelzők”, címkék és pixelek arra szolgálnak, hogy rögzítsék, hogyan navigál a Webhelyen.
Ezen kívül, amikor Ön vásárol vagy megpróbál vásárolni a Webhelyen, olyan adatokat gyűjtünk, mint az Ön neve, számlázási címe, szállítási címe, fizetési adatai (beleértve a kártyaszámot), e-mail címe és telefonszáma.Ezeket az információkat „Megrendelési információk” néven fogjuk említeni:
Ebben az Adatvédelmi szabályzatban, amikor személyes adatokra hivatkozunk, az az Eszközadatokból és a Megrendelési információkból áll.

Hogyan használjuk fel az Ön személyes adatait?
A megrendelési adatokat a Webhelyen keresztül leadott megrendelések teljesítéséhez gyűjtjük (beleértve a fizetések feldolgozását, a szállítás megszervezését és a számlák kiállítását vagy a megrendelések visszaigazolását)
Ezen kívül a megrendelési
– Az Önnel való kommunikációra
– A megrendelések védelmére a lehetséges kockázatok vagy csalások ellen
– Ha Ön ezt választotta,termékeinkkel vagy szolgáltatásainkkal kapcsolatos információk tovább
Az eszközadatokat a csalás vagy kockázat bármely formája elleni védelemre (különösen az IP-cím), valamint a Webhely fejlesztésére és optimalizálására használjuk (pl. annak megismerésére, hogy Ön hogyan használja a Webhelyünket, mikor használja, milyen eszközt használ, kiemelve az általános fogyasztói trendeket és mintákat, hogy lehetővé tegye számunkra termékeink és szolgáltatásaink fejlesztését)

Kinek tárhatjuk fel őket?
Személyes adatokat megosztunk olyan harmadik fél partnerekkel, akik szolgáltatásokat nyújtanak Például a Webáruházunkat a Click Funnels szolgáltatja. Ők biztosítják számunkra az online e-kereskedelmi platformot, amely lehetővé teszi számunkra termékeink és szolgáltatásaink értékesítését.
Google Analytics szolgáltatást is használjuk, a Google adatvédelmi szabályzatáról bővebben itt tájékozódhat: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/
A Google Analytics szolgáltatásról leiratkozhat itt: A Google Analyticsről való leiratkozást itt is megteheti: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
Olyan esetek, amikor az Ön adatait nyilvánosságra hozhatjuk vagy továbbíthatjuk másoknak:
– A Seliani üzletágát érintő eladás, átszervezés, egyesülés vagy közös vállalkozás esetén (beleértve az erről szóló tárgyalásokat is); ilyen esetben e-mailben vagyweboldalon közzétett
értesítésben értesítjük Önt, és hozzájárulását kérjük;
– Ha bűncselekményt követtek el vagy panaszt tettek az Ön által a weboldalon közzétett tartalommal kapcsolatban;
– Ha a Seliani védelmére van szükség.ro, annak kapcsolt vállalkozásai vagy más felhasználók védelme érdekében;
– Ha a törvény vagy egy illetékes hatóság kötelez bennünket.

Marketing
A fentieknek megfelelően a személyes adatokat arra használjuk fel, hogy tájékoztassuk Önt az Önt érdeklő termékekről és szolgáltatásokrólcélzott marketing működésével kapcsolatos további információkért kérjük, látogasson el a Digital Advertising Alliance következő weboldalára: http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work
Az alábbi linkek segítségével lemondhat arról, hogy adatait ilyen típusú marketingtevékenységek során felhasználják:
– Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
– Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
– Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads
Továbbá a Digital Advertising Alliance weboldalán: http://optout.aboutads.info/ lemondhat arról is, hogy médiakampányok célzottan használják fel Önt.

DO NOT TRACK
Kérjük, vegye figyelembe, hogy nem változtatjuk meg a weboldalunk adatgyűjtési módját, illetve nem alkalmazunk más gyakorlatokat, ha a böngészője „DO NOT TRACK” jelzést küld

AZ ÖN JOGAI
Ha Ön európai lakos, joga van hozzáférni az Önről tárolt személyes adatainkhoz, és kérheti azok helyesbítését, frissítését vagy törlését Ha élni kíván ezzel a jogával, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk a Webhelyen található kapcsolatfelvételi űrlapon keresztül.
Ezen túlmenően, ha Ön európai lakos, az adatokat az Önnel kötött szerződésünk teljesítése érdekében (például, ha Ön megrendelést ad le a Webhelyen keresztül), vagy a fent felsorolt jogos üzleti érdekeink érvényesítése érdekében fogjuk feldolgozni. Ezen túlmenően kérjük, vegye figyelembe, hogy az Ön adatait Európán kívülre, többek között Kanadába és az Egyesült Államokba is továbbítjuk.

Adatmegőrzés
Amikor Ön megrendelést ad le a Webhelyen keresztül, a megrendeléssel kapcsolatos adatait megőrizzük az adatbázisunkban, kivéve, ha Ön kéri, hogy töröljük ezeket az adatokat.

Változások
Időről időre a jelen Adatvédelmi szabályzatot frissíthetjük, például a gyakorlatunkban bekövetkezett változások, illetve egyéb működési, jogi vagy szabályozási okok miatt

Jogi közlemény
1Cookie-szabályzat
Ez a www.seliani.ro weboldalon található cookie-kra vonatkozik
2 Mik azok a sütik?
A sütik az internetfelhasználó végberendezésén tárolt kis szöveges fájlok. A cookie-t egy webszerver által a böngészőnek (pl. Internet Explorer, Chrome) küldött kéréssel telepítik, és nem tartalmaz szoftvert, vírust vagy kémprogramot, és nem fér hozzá a felhasználó merevlemezén lévő információkhoz.Ezek a fájlok lehetővé teszik a felhasználó hardverének felismerését és az internetes oldal megfelelő, a felhasználó egyéni preferenciáihoz igazított megjelen
3. A cookie-fájlok szerepe
A cookie-fájlok lehetővé teszik a felhasználó hardverének felismerését és az internetes oldal megfelelő, a felhasználó egyéni preferenciáihoz igazított megjelenítését
A sütik célja, hogy kellemes és biztonságos böngészési élményt biztosítsanak, és hogy a www.seliani.ro weboldalon tanúsított online viselkedése alapján átfogó szolgáltatásokat nyújtsanak Önnek
Konkrétan a Seliani a cookie-k alapján anonim statisztikákat készíthet, amelyek nem tartalmaznak személyes azonosítást, a weboldalon tanúsított viselkedése és a bemutatott termékek iránti érdeklődése alapján Ezek a statisztikák lehetővé teszik számunkra, hogy javítsuk az oldal szerkezetét és tartalmát, hogy az Ön számára a szükséges információkat nyújtsuk, és hogy biztosítsuk a webes biztonsági intézkedéseket.
4. A seliani.ro oldalon használt sütik típusai.
A seliani.ro weboldal kétféle cookie-fájlt használ: munkamenetenként és fixen A munkamenetenkénti sütik olyan ideiglenes fájlok, amelyek a weboldalunkon tett látogatás során és a munkamenet vagy a használt böngésző bezárásáig települnek az Ön termináljára.fix cookie-k hosszabb ideig maradnak az Ön által használt terminálon, a beállításoktól függően, vagy amíg Ön manuálisan nem törli őket.
5 Hogyan használják a sütiket a seliani.ro oldalon?
www.seliani.ro oldalon tett látogatása során cookie-fájlokat telepíthetünk, hogy elemezni tudjuk:
a. az oldal teljesítményét
b. az Ön regisztrációját (bejelentkezés, hírlevél stb.)
c. az Ön felhasználói profilját
d. az Ön tartózkodási helyét, földrajzi célzás céljából
De azért is, hogy személyre szabott reklámtartalmat tudjunk Önnek eljuttatni a közösségi hálózatokon, például a facebookon vagy az instagramon.
6. A . A sütik rögzítenek és/vagy tartalmaznak személyes adatokat?
A sütik nem kérnek személyes adatokat, és nem azonosítják személyesen az internetfelhasználókat. A sütik használatával gyűjtött személyes adatok csak bizonyos funkciók megkönnyítésére használhatók fel az Ön számára.Ezek az adatok titkosítva vannak, hogy illetéktelenek ne férhessenek hozzá;
7cookie-k törlése
A weboldalak elérésére használt alkalmazások (például a böngésző) alapértelmezés szerint cookie-kat tárolnak az internetfelhasználó terminálján. A beállításokat azonban Ön megváltoztathatja úgy, hogy a cookie-k automatikus beállítását a webböngésző letiltja. A Cookie-k kezelésével kapcsolatos részletes információk a webböngésző beállítási mezőjében találhatók.Felhívjuk figyelmét, hogy a Cookie-k használatának korlátozása befolyásolhatja a www.seliani.ro weboldal oldalainak megjelenítési módjának bizonyos funkcióit
8 Miért fontosak a sütik az internet számára?
A sütik fontosak az internet hatékony működéséhez, a felhasználó érdekében, mivel segítenek egyszerű és személyre szabott webböngészési élményt létrehozni az egyes felhasználók érdeklődési körén, preferenciáin és viselkedésén alapulóan.
A sütik blokkolása vagy letiltása egyes oldalakat használhatatlanná tehet, vagy jelentősen korlátozhatja a webes élményt.cookie-k blokkolása vagy letiltása nem jelenti azt, hogy a továbbiakban nem kap hirdetéseket, de azt jelenti, hogy az Ön által látogatott weboldalak nem nyújtanak az Ön viselkedésére és preferenciáira szabott élményt
A cookie-k fontosak a következők szempontjából:
a. Az Ön preferenciáihoz igazított tartalom és szolgáltatások – termék- és szolgáltatáskategóriák
bÖn preferenciáihoz igazított tartalom és szolgáltatásokÖn érdeklődési köréhez igazított ajánlatok – jelszómegőrzés – ha Ön beleegyezik ebbe a funkcióba.
c. A webes tartalmak gyermekvédelmi szűrőinek megtartása (családi üzemmód beállításai, biztonságos keresési funkciók).
d. A reklámok megjelenítési gyakoriságának korlátozása – annak korlátozása, hogy egy adott felhasználónak hányszor jelenik meg egy hirdetés egy adott oldalon.
eReleváns hirdetések megjelenítése felhasználónként.
f. A webhely teljesítményével kapcsolatos adatok mérése, optimalizálása és rögzítése – a forgalomra, a megtekintett tartalomra vonatkozó statisztikák.Ezek az információk fontosak a felhasználók webes élményének javításához.
9Webbiztonság és a felhasználók adatvédelmével kapcsolatos kérdések
A sütik NEM vírusok, és nem gyűjtenek személyes adatokat.
A cookie-kat azonban a felhasználók kárára használhatják a kémprogramok. Mivel információkat tárolnak a felhasználók preferenciáiról és böngészési előzményeiről, a cookie-k a kémszoftverek egy formájaként használhatók. A kémprogram-ellenes alkalmazások úgy vannak kialakítva, hogy a vírusirtó/kémszoftver-ellenőrzési eljárások során törlésre jelölik a cookie-kat.
böngészők beépített adatvédelmi beállításokkal rendelkeznek, amelyek a Cookie-k elfogadásának különböző szintjeit kínálják – például érvényességi időszak és automatikus törlés a webes munkamenet végén.
10 A cookie-kkal kapcsolatos egyéb biztonsági kérdések:
Mivel minden internetfelhasználónak joga van online identitásának védelméhez, célszerű tisztában lenni a lehetséges biztonsági kockázatokkal. Mivel a cookie-k folyamatosan információt cserélnek a böngészője és az Ön által látogatott webhely között, a cookie-kon keresztül továbbított információkat illetéktelen személyek vagy programok lehallgathatják. Ez például akkor lehetséges, ha a böngésző titkosítatlan/nem biztonságos hálózaton – például bizonyos Wi-Fi hálózatokon – keresztül csatlakozik a kiszolgálóhoz.
Más cookie-alapú támadások a szervereken lévő ilyen fájlok helytelen beállításai miatt lehetségesek. Ha egy weboldal nem követeli meg, hogy a böngésző csak titkosított csatornákat használjon, a támadók ezt a sebezhetőséget kihasználva hozzáférhetnek a cookie-kon keresztül továbbított információkhoz.Ezen okok miatt nagyon fontos, hogy odafigyeljen az online elérhető személyes adatait védő beállításokra.
11 Tippek a biztonságos webböngészéshez a cookie-k alapján.
Rugalmasságuk és az a tény, hogy a legtöbb látogatott weboldal sütiket használ, szinte elkerülhetetlen.A Cookie-k letiltása nem teszi lehetővé az olyan webhelyek elérését, mint a Youtube, a Gmail, a Yahoo stb.
Ezért adunk néhány tippet a biztonságos, Cookie-kon alapuló webböngészés érdekében.
a. Testreszabhatja a böngésző beállításait a Cookie-kkal kapcsolatban.
b. Ha Ön a terminál egyetlen felhasználója, hosszabb lejárati időt állíthat be a Cookie-knak.
c. Ha nem Ön a terminál egyetlen felhasználója, fontolja meg az egyéni böngészési adatok törlését minden alkalommal, amikor bezárja a böngészőt.
d. Telepítsen kémprogramok elleni alkalmazásokat, és tartsa azokat folyamatosan frissítve.
e Győződjön meg arról, hogy az Ön által használt böngésző mindig frissített, mivel számos cookie-alapú támadás a régebbi böngészőverziók gyengeségei miatt lehetséges.
Minden böngésző lehetőséget biztosít a Cookie-k működésének egyéni beállítására.
E beállítások megértéséhez az Ön által használt böngészőtől függően az alábbi linkek egyikére lépjen:
Cookie-k beállításai az Internet Explorerben
Cookie-k beállításai a Firefoxban
Cookie-k beállításai a Google Chrome-ban
Cookie-k beállításai a Safariban

További információ az Ön jogairól: https://anpc.ro/

Kapcsolatfelvétela
Ha további információkat szeretne kapni adatvédelmi gyakorlatunkról, ha kérdése van, vagy panaszt szeretne tenni, kérjük, lépjen velünk kapcsolatba a [email protected] e-mail címen hétfőtől péntekig, 9-16 ó